Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

7 HOUSE MONIKA KORCZESKA, AGNIESZKA TOŚ-PRZYBYŁEK SPÓŁKA CYWILNA

ul. Stefana Okrzei 1 Tarnowskie Góry

Mapa

533 777...

533 777 964

biuro czynne: otwarte teraz do 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, rynek pierwotny

www.7house.nieruchomosci.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Artur Wrochna
  • Agnieszka Toś-Przybyłek
  • Monika Korczeska
  • +3

Naszą siłą są ludzie.
Młody, dynamiczyny zespół, sprawnie funkcjonujący, działający w rzetelny sposób.

Ludzie, którzy doradzą Państwu najlepsze rozwiązania, oparte o ciągle rosnącą jakość, doświadczenie, wiedzę i zaangażowanie pracowników.

To Nasz Zespół tworzy prawdziwy kapitał firmy.
Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości to podstawa naszego działania.

My dbamy o naszych klientów.
Nasze usługi są kompleksowe i na najwyższym poziomie. Zajmujemy się kojarzeniem stron i uczestniczymy w transakcji od początku do końca, poprzez przygotowanie umowy przedwstępnej, rezerwacyjnej, skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji, protokołów zdawczo-odbiorczych przekazania mediów w oparciu o najwyższe standardy.
Prowadzimy profesjonalne negocjacje dla obu stron w przyjaznej atmosferze, aby uzyskać satysfakcję oraz zadowolenie naszych Klientów.
Na terenie woj. śląskiego wypracowaliśmy warunki współpracy ze sprawdzonymi kancelariami notarialnymi, dzięki czemu gwarantujemy opłaty transakcyjne na najniższym poziomie.
Dodatkowo zapewniamy kompleksową obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu dla Kupującego. Korzyścią wyboru naszego Agenta d/s kredytów jest oszczędność czasu oraz komfort zaaranżowania spotkania w dogodnym terminie i miejscu dla naszego Klienta.

Powierzone nam zadania wykonujemy z pasją, dbając o to, by nasi klienci byli zadowoleni.
Współpracujemy z największymi portalami internetowymi: , , , , , , , facebook, i wiele innych.
Dzięki otwartości oraz innowacyjności poszukujemy nieustannie nowych dróg dalszego rozwoju na rynku nieruchomości.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

145

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia 7 HOUSE MONIKA KORCZESKA, AGNIESZKA TOŚ-PRZYBYŁEK SPÓŁKA CYWILNA

Filtruj

1 600 zł38,50 m² 41,56 zł/m²

Artur Wrochna

Artur Wrochna

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - tarnowskie góry, osada jana Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone w atrakcyjnej...

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł2 128 m² 270,21 zł/m²

Artur Wrochna

Artur Wrochna

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 2128 m - z linią brzegową prywatnego stawu! Na sprzedaż oferujemy niezwykłą działkę budowlaną o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł963 m² 467,29 zł/m²

Artur Wrochna

Artur Wrochna

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W pełni uzbrojona! tarnowskie góry - sowice! blisko centrum! Na sprzedaż: w pełni uzbrojona działka budowlana 963 m - idealne...

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

Artur Wrochna

Artur Wrochna

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną w spokojnej okolicy, powierzchnia 1000 m2. (Możliwość zakupu większej działki , scalenie)...

Szczegóły ogłoszenia

326 000 zł1 626 m² 200,49 zł/m²

Artur Wrochna

Artur Wrochna

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy działkę inwestycyjną położoną przy lotnisku w Pyrzowicach, działka o regularnym kształcie, idealnie skomunikowana, mająca 2...

Szczegóły ogłoszenia

131 153 zł1 943 m² 67,50 zł/m²

Wiktoria Spałek

Wiktoria Spałek

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1943 m | kozieł | blisko lasu | warunki zabudowy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Kozieł,...

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł97,20 m² 6 687,24 zł/m²

Monika Korczeska

Monika Korczeska

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament w otoczeniu zieleni - ostatnie 3 mieszkania w tej lokalizacji! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 97,2...

Szczegóły ogłoszenia

599 970 zł8 848 m² 67,81 zł/m²

Agnieszka Toś-Przybyłek

Agnieszka Toś-Przybyłek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka - wieszowa - gmina zbrosławice! Do sprzedaży działka budowlano-rolna przy lesie o powierzchni 8848 m2 w Wieszowej - gmina Zbrosławice. II...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 143 m² 261,59 zł/m²

Agnieszka Toś-Przybyłek

Agnieszka Toś-Przybyłek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka o powierzchni 1143 m położona bezpośrednio przy lesie (wejście do lasu) idealna propozycja dla osób ceniących ciszę,...

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

Agnieszka Toś-Przybyłek

Agnieszka Toś-Przybyłek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Jeśli szukasz miejsca, które robi wrażenie od pierwszego kroku właśnie je znalazłaś - dom pod lasem! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł495 m² 2 424,24 zł/m²

Monika Korczeska

Monika Korczeska

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:522 m²

Cena do negocjacji. Na sprzedaż wyremontowana kamienica w pobliżu Urzędu Miejskiego w Radzionkowie. Budynek o powierzchni użytkowej 495 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł900 m² 161,11 zł/m²

Artur Wrochna

Artur Wrochna

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną 900m2 Działka uzbrojona (sieć wodociągowa , prąd. Działka o charakterze działki górskiej. Wymiary - 23x39x24x39...

Szczegóły ogłoszenia

1 295 760 zł10 798 m² 120 zł/m²

Agnieszka Toś-Przybyłek

Agnieszka Toś-Przybyłek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 10 798 m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki Będzińskie. Działka o nieregularnym...

Szczegóły ogłoszenia

61 500 zł1 200 m² 51,25 zł/m²

Artur Wrochna

Artur Wrochna

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną(zabudowa zagrodowa) w spokojnej okolicy, powierzchnia 1200 m2. (Możliwość zakupu większej...

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 400 m² 153,57 zł/m²

Wiktoria Spałek

Wiktoria Spałek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Twardowicach, gmina Bobrowniki - blisko lotniska Pyrzowice Działka o nieregularnym kształcie...

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł1 500 m² 2,33 zł/m²

Artur Wrochna

Artur Wrochna

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta wydzierżawienia - plac Z budynkiem pod stację benzynową Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę wydzierżawienia nieruchomości...

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł198 m² 1 717,17 zł/m²

Agnieszka Toś-Przybyłek

Agnieszka Toś-Przybyłek

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Inwestycja w stanie surowym otwartym - możliwość zakupu całości lub połowy budynku! klient nie płaci 2% pcc! Cena 340 000,00 zł brutto! (w tym 23%...

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Tworóg,śląskie

240 240 zł3 003 m² 80 zł/m²

Agnieszka Toś-Przybyłek

Agnieszka Toś-Przybyłek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Inwestycyjna! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3003 m2 w Tworogu. Działka w kształcie prostokąta. Działka...

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł15 000 m² 666,67 zł/m²

Artur Wrochna

Artur Wrochna

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Prezentujemy teren inwestycyjny o powierzchni łącznej 15000m2 ! Możliwość zakupu części nieruchomości ! Zgodnie z planem zagospodarowania...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł78 m² 4 871,79 zł/m²

Magdalena Gałecka

Magdalena Gałecka

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m , położone w samym sercu Bytomia - bezpośrednio przy rynku. Lokal znajduje się na 2....

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

Monika Korczeska

Monika Korczeska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni około 100 m2 w spokojnej zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór - Rybna. Nieruchomość usytuowana na...

Szczegóły ogłoszenia

208 767 zł1 313 m² 159 zł/m²

Agnieszka Toś-Przybyłek

Agnieszka Toś-Przybyłek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - brynek, z każdej strony ściana lasu! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł118 m² 5 847,46 zł/m²

Wiktoria Spałek

Wiktoria Spałek

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Komfortowy dom jednorodzinny W zabudowie szeregowej klient nie płaci 2% pcc! Powierzchnia całkowita - 118 m2 Powierzchnia użytkowa - 102 m2 parter -...

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł218,98 m² 4 498,13 zł/m²

Magdalena Gałecka

Magdalena Gałecka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:456 m²

Wyjątkowy dom z potencjałem / 149 m2/ fotowoltaika/działka 456 m2 Na sprzedaż przestronny dom, który łączy funkcjonalność, komfort i ogromny...

Szczegóły ogłoszenia

541 920 zł1 129 m² 480 zł/m²

Monika Korczeska

Monika Korczeska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, sowice, ul. Grzybowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1129 m , położona...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

Agnieszka Toś-Przybyłek

Agnieszka Toś-Przybyłek

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami...

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł240 m² 3 041,67 zł/m²

Monika Korczeska

Monika Korczeska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:790 m²

Dom na sprzedaż - Mierzęcice, 240 m , działka 790 m Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 240 m , usytuowany na działce...

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sadowie,śląskie

338 000 zł1 690 m² 200 zł/m²

Artur Wrochna

Artur Wrochna

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy malowniczą działkę budowlaną w urokliwym miejscu. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1690 m2 piękny widok ,...

Szczegóły ogłoszenia

352 500 zł1 175 m² 300 zł/m²

Monika Korczeska

Monika Korczeska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, rybna - 1175 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1175 m , położona...

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł83,11 m² 6 365,06 zł/m²

Agnieszka Toś-Przybyłek

Agnieszka Toś-Przybyłek

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! nowe osiedle! przestronny, słoneczny apartament W centrum miasta! klient nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! Do sprzedania...

Szczegóły ogłoszenia

42,22 zł/m²45 m² 1 900 zł

Wiktoria Spałek

Wiktoria Spałek

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem - Bytom | 45 m | I piętro Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 45 m , usytuowany na 1 piętrze budynku...

Szczegóły ogłoszenia

54,27 zł/m²33,17 m² 1 800 zł

Agnieszka Toś-Przybyłek

Agnieszka Toś-Przybyłek

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem - tarnowskie góry! Do wynajęcia lokal o powierzchni 33,17 m2, usytuowany na pierwszym piętrze - piętrowego biurowca. Biurowiec...

Szczegóły ogłoszenia

294 880 zł776 m² 380 zł/m²

Artur Wrochna

Artur Wrochna

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną w pobliżu lasu , w drugiej linii zabudowy, zlokalizowana przy lesie idealnie nadaje się na budowę własnego domu...

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł135,50 m² 5 166,05 zł/m²

Monika Korczeska

Monika Korczeska

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:675 m²

Dom energooszczędny w Kaletach - Jędrysek | 135,5 m | działka 675 m Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej...

Szczegóły ogłoszenia

207 300 zł797 m² 260,10 zł/m²

Artur Wrochna

Artur Wrochna

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę o powierzchni 797 m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki Będzińskie. Działka o regularnym...

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Ossy,śląskie

800 000 zł7 966 m² 100,43 zł/m²

Artur Wrochna

Artur Wrochna

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy dużą ustawną działkę budowlaną wraz z własnym lasem oraz strumykiem, razem 7966m2. W okolicy tereny zielone idealne na spacery....

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł396 m² 2 020,20 zł/m²

Agnieszka Toś-Przybyłek

Agnieszka Toś-Przybyłek

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Inwestycja w stanie surowym otwartym - możliwość zakupu całości lub połowy budynku! klient nie płaci 2% pcc! Cena 800 000,00 zł. brutto! (w tym 23%...

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

Magdalena Gałecka

Magdalena Gałecka

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale na wynajem ul. Krakowska dostępne lokale : 28 m2 - 2000 zł 40 m2 - 2500 zł 13 m2 - 1200 zł 20 m2 - 1400 zł 128 m2 - 8300 zł Na wynajem lokal...

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł70 m² 11 571,43 zł/m²

Artur Wrochna

Artur Wrochna

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy wyjątkowy apartament 70m2 w wyjątkowym miejscu ! Apartament odznacza się bardzo dużą ilością przeszkleń oraz pięknym ogromnym tarasem...

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Jordanów,małopolskie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

Agnieszka Toś-Przybyłek

Agnieszka Toś-Przybyłek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - Jordanów! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana o powierzchni 1000 m2...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • ...
  • Następna
Zamknij